Obchod

Accessories

Nová kolekce právě v prodeji

Objevte s námi novou kolekci Sia jaro – léto 2018 v novém aranžmá

Právě jsme pro vás instalovali novou kolekci SIA jaro / léto 18. Přijďte se podívat na novinky a okouzlující aranžmá od profesionálních stylistů.

Při příležitosti blížícího se jara, jsme pro vás připravili novou kolekci inspirovanou právě tímto ročním obdobím. Kolekce je plná interiérových dekorací, bytových doplňků a zejména květin z hedvábí prezentující dokonalou kopii těch nejkrásnějších květů, listů, ale i větviček, které nám příroda nabízí.

Francouzská značka Sia Home Fashion je jednou z předních světově uznávaných značek v oblasti dekorativních a designových předmětů. Sia Home Fashion – SIA, jinak také Sonja Ingegerd Anderson založila značku SIA již v roce 1963. Nabízí textilní kolekce, umělé květiny, nádobí, nábytek, svítidla, vázy, rámečky, svíčky, svícny, ale také široké spektrum dárkového zboží a příslušenství. Umělé květiny značky Sia jsou ručně vyráběny z hedvábí a působí velice věrohodně, téměř k nerozeznání od živých květů. Veškeré doplňky jsou dokonale propracovány do posledních detailů, proto dodají vašemu domovu jedinečnou atmosféru.