Kde nás najdete

  • 1. patro, jednotka N
  • Mapka

Otevírací doba

  • Pondělí až neděle
  • 10.00 až 20.00

Kontakt

BoConcept

BoConcept je významná nábytkářská dánská firma s více než 250 značkovými BoConcept prodejnami v 58 zemích na celém světě.

Více o obchodě

Více o nás

BoConcept nabízí již od roku 1952 dánský design pro dynamický městský svět. Variabilní, funkční, dostupný – prostě „urban danish design“! V showroomech BoConcept najdete nábytek do obývacích pokojů, jídelen, ložnic, vybavení pracoven a předsíní a nepřeberné množství úžasných interiérových doplňků ve svěžím a nadčasovém skandinávském stylu. Využít lze také služby interiérového designéra.

BoConcept, to je synonymum pro přizpůsobitelný a funkční designový nábytek a doplňky. Přizpůsobitelný, protože většina nábytku BoConcept se vyznačuje modularitou a lze si vybrat ze široké škály velikostí, barevnosti, materiálu či zpracování. Funkční, protože jednotlivé kusy nábytku jsou praktické a kompatibilní. Designový, protože na našich kolekcích spolupracujeme s renomovanými světovými a dánskými designéry, jako je Karim Rashid, Nendo, Anders Nørgaard, Henrik Pedersen a další.

Navštivte prodejnu BoConcept a nechte si profesionálně poradit s vaším interiérem. V prodejnách BoConcept najdete zkušené interiérové konzultanty, kteří se zajímají o nábytek a městský design stejně jako vy. Jejich designové cítění a znalost produktů vám pomůže učinit to nejlepší rozhodnutí pro váš domov.