Kde nás najdete

  • 1.patro, jednotka O
  • Mapka

Otevírací doba

  • Pondělí až neděle
  • 10.00 až 19.00
  • Z technických  důvodů zavřeno 15.12 – 26.12.2023

Kontakt

Aksamite nábytek

Aksamite nábytek je ryze česká rodinná firma, která  působína českém trhu již od roku 2000. Byla založena jako dceřiná společnost firmy Aksamite, předního českého výrobcesedacích souprav a čalouněných postelí.

Více o obchodě

Více o nás

Našim zákazníkům poskytujeme možnost koupit si kvalitnísedačku či postel přímo od výrobce. V prodejnách AKSAMITE nábytku najdetestoprocentně proškolený personál, dokonalé služby a servis pro každého.

Naši prodejci nejsou pouze prodavači nábytku, ale spíše poradci a designéři.To souvisí především s vysokým důrazem, který klademe na kvalitu všech našich výrobků a služeb, včetně záručního i pozáručního servisu. Zákazníkům nabízíme bezplatnou pětiletou záruku, dopravu a odbornou montáž, či údržbu již zakoupeného zboží (čištění, přečalounění, …).

Každému zákazníkovi se snažíme vycházet maximálně vstříc a zpětně reagovat na jeho připomínky a požadavky. Z obchodu přímo k technologům výroby. Vlastní výroba nám umožňuje sedačky či postele upravovat na míru a nalézt pro každého optimální řešení. Každý kus může být originál.

Sedací soupravy a postele jsou pro nás prioritou. V naší nabídce ale najdete také kvalitní a účelový bytový nábytek tuzemských i zahraničních dodavatelů. Na všech pobočkách si každý zákazník může osobně prohlédnout nabízené bytové sestavyv různých kombinacích.

Pokud si i tak nebudete jistí, jak bude Váš interiér ve výsledku vypadat, je možné využít služeb našich bytových architektů, kteří Vám zamýšlenou sestavu nakreslí v grafickém 3D programu.