O nás

V našem interiérovém centru v Brně Modřicích naleznete nejen moderní nábytek od špičkových českých a světových designérů reflektující nejnovější trendy, ale také desítky interiérových doplňků a bytových dekorací.

2 patra, 7 obchodů

Co u nás najdete

  • stylové interiérové dopňky
  • široký sortiment nábytku
  • návrhy interiérů
  • příjemná kavárna
  • výstavy

Je tomu více jak 10 let, co se obchodní centrum otevřelo. Cílem jeho otevření bylo jako první obchodní centrum nabídnout kompletní vybavení interiéru od více dodavatelů pod jednou střechou.

Za své existence si interiérové centrum oblíbili nejen zákazníci z České republiky, ale i ze zahraničí – zejména ze Slovenska.

Od doby jeho otevření se zde stabilně nachází uznávané prodejny, jakými jsou Natuzzi, Casa Mia či Ton. V průběhu existence se některé prodejny masivně rozrostly, jako např. prodejna Accessories, která nyní zaujímá plochu 800m2 a je jednou z největších prodejen bytových doplňků na Moravě. Jiné vybrané exkluzivní společnosti, jakými jsou Gorenje, do našeho centra nově přesunuly své prodejní místa.

V SOHO, interiérovém centru s více jak 9ti obchody zaměřenými na interiérové vybavení, doplňky a dekorace, si jistě každý vybere ideální řešení pro svůj interiér. Naleznete zde nabídku kuchyní, obývacích stěn, židlí a stolů, sedacích souprav, postelí, koberců, dekoračních látek a bytových doplňků mnoha stylů a forem. Pro zpříjemnění nákupních chvil se v pasáži centra nachází i kavárna.