Kde nás najdete

Otevírací doba

  • Pondělí až neděle
  • 10.00 až 19.00

Kontakt

DEHO

Tvoříme váš domov, od návrhu po realizaci.

Více o obchodě

Více o nás

Na našem showroomu se můžete nechat inspirovat, prohlédnout si i vyzkoušet vystavené kuchyně, sedací soupravy, křesla, stoly, obývací stěny a také interiérové doplňky. Celý showroom je vybaven produkty, které můžete mít doma i vy! Přijďte si vyzkoušet funkce a možnosti na pěti vyvzorovaných kuchyních – jaké otevírání skříněk vám bude vyhovovat? Jaká výška pracovní desky bude nejlépe zodpovídat vašim potřebám? Anebo i funkčnost jednotlivých spotřebičů si můžete otestovat ještě před samotnou koupí.

Jsou to právě ty detaily, které jsou potřeba vyzkoušet a zkontrolovat. Například elektrické polohování sedací soupravy – bude vám vyhovovat způsob, jakým se tato funkce aktivuje? Rozkládací jídelní stůl a jeho praktická možnost kdykoli rozšířit místo pro další strávníky – vyhovuje vám, jakým způsobem se s ním pracuje? Postel a jedna velmi důležitá otázka. Jak se vám z ní bude ráno vstávat? Je dostatečně vysoká? A samozřejmě nejdůležitější část při výběru sedací soupravy… Ta vám totiž musí „sednout“! Přijďte si k nám posedět a vyzkoušet, která sedačka bude ta pravá.

Samozřejmě zde pro vás máme i nachystány vzorníky jednotlivých variant čalounění nábytku nebo i vzorky pracovních desek a skříněk kuchyní! Nehrozí tak, že by vás mohla zmást obrazovka či rozlišení displeje na našem e-shopu – na vlastní oči se můžete přesvědčit o reálné barvě produktu!

Příjemné a elegantní prostředí spolu s odborníky, kteří vám poradí při jakémkoli výběru. To je náš prostorný nový showroom v Brně