Kde nás najdete

  • 1.patro, jednotka P
  • Mapka

Otevírací doba

  • Pondělí až neděle
  • 10.00 až 19.00

Kontakt

KUCHYNĚ gorenje

Skupina Gorenje má již přes 60 let tradici ve výrobě domácích spotřebičů a je jedním z vedoucích evropských výrobců na trhu. Tvoří originální, technologicky vyspělé produkty s výjimečným designem a důrazem se šetrnost k životnímu prostředí.

Více o obchodě

Více o nás

Gorenje spolupracuje se světoznámými designéry jako je Karim Rashid, Ora-Ito nebo Philippe Starck, ale má i vlastní Gorenje design studio. Produkty gorenje obdržely řadu ocenění např. v přední mezinárodní soutěži Red Dot Design Awards.

Studia KUCHYNĚ gorenje se tak zaměřují nejen na široký sortiment kuchyňského nábytku, ale také na nabídku domácích spotřebičů značky gorenje. Najdete zde novou generaci kuchyní s širokým výběrem materiálů, barev a doplňků a s důrazem na design a vysokou funkčnost i praktičnost. Pro snadnější výběr je sortiment dělen na kuchyně klasické, moderní designové a rustikální.

V našem kuchyňském studiu se setkáte s profesionály ve svém oboru a díky dokonalému spojení kvalitních designových produktů a individuálního přístupu návrhářů získáte do posledního detailu promyšlené řešení.