Kde nás najdete

  • přízemí, jednotka A
  • Mapka

Otevírací doba

  • Pondělí až neděle
  • 10.00 až 20.00

Kontakt

Natuzzi Italia

Inspirovali jsme se místem, kde se nacházíme – středomořím, stejně tak jako celým světem. Svým původem jsme byli předurčeni k tomu být dobrými řemeslníky, stali jsme se synonymem italské kvality, preciznosti a stylu. Díky neustálému zlepšování své odbornosti a kvalifikace, jsme se stali světovou jedničkou.

Více o obchodě

Více o nás

Natuzzi příběh začal v roce 1959. Dnes, stejně jak v minulosti, Natuzzi přináší vášeň a inovace do každé kolekce. Každý nový model ctí a vychází z hodnot, na kterých si společnost vybudovala své postavení jako jednoho z nejdůležitějších výrobců nábytků na světe. Natuzzi se pyšní čtyřmi obchody v České republice, v Praze a v Brně. Hlavním elementem DNA společnosti je prolínání designu, funkcí, materiálů a barev v kolekcích Natuzzi Italia.

Natuzzi Italia pokračuje ve svém rukopisu jedinečnosti, nápaditosti a řemeslnické dovednosti. Všechny produkty jsou kompletně vymyšleny a sestaveny v Itálii, interpretující naplno podstatu výrobní linie ve smyslu „ Harmony maker“. Podstata společnosti a její hodnoty oživují prostory charakterizovaný jako vyvážený, elegantní a krásný. Design a inovace jdou ruku v ruce a odráží se jak v nábytku pro jídelny a ložnice, tak jsou vtěleny do ikonického relaxačního křesla Re-vive, které se intuitivně podřizuje pohybům těla.
Natuzzi nabízí u vybraných modelů možnost okamžitého doručení, v co nejkratší době. Všechny modely pohovek jsou standardně nabízeny na objednávku s možností výběru ze široké škály možných konfigurací, potahů, funkcí a mechanismů.