Kde nás najdete

Otevírací doba

  • Pondělí až neděle
  • 10.00 až 19.00

Kontakt

Phase

Podlehněte pohodlí a přijďte si vybrat ze široké nabídky sedaček, křesel, židlí, konferenčních stolků a koberců.

Značka PHASE je specialista na výrobu sedaček. Pod značkou PHASE senachází vývoj vlastníhodesignu, řemeslná výroba sedaček a vlastní prodejnísíť. Ve PHASE najdete široký výběrsedaček a celou škálu služeb, které vás přesvědčí, že s vaším pohodlím to myslíme vážně. 

Více o obchodě

Více o nás

Proč Phase?

Protože Phase má příběh

Víte, odkud pochází sedačky Phase? Pokud byste typovali některou z anglosaských provincií, uvízli byste v marketingovém konceptu mladého slovenského producenta sedaček Martina Durase z Trenčína.

Protože sedačky jsou naší specialitou

Spojením zkušeností Miroslava Durase a jeho syna Martina Durase můžeme mluvit o více než 30 leté tradici vývoje výroby a prodeje sedaček. Z toho více než 10 let pod značkou Phase.

Protože Phase nevyrábí pouze sedačky, ale tvoří i pohodlí

U nás ve Phase se nad pojmem POHODLÍ zamýšlíme denodenně. Ve vývojovém centru, v testovací dílně, ale i při rozhovorech se zákazníky.Snahou značky PHASE je co nejvíc pochopit, co je POHODLÍ. Co vystihuje, co znamená? Proto zkoumáme i původ tohoto slova. Komfort je subjektivně vnímaný a kdesi hluboko v našem podvědomí představuje neměřitelný pocit pohody. Pohodlí je spojené s určitým dostatkem.

Podlehněte pohodlí.